Předchozí nemovitost Nemovitosti v kategorii Další nemovitost

ID inzerátu: 96925, aktualizace: 18.01.23
17.800.000,- Kč
Mladá Boleslav / Bradlec, Potoční 226
nabídková cena
Prodám rodinný dům, Bradlec
Prodám rodinný dům o zastavěné ploše 378 m2 + 57 m2 terasa a vstup, pozemek celkem 1884 m2.

Rezidenční lokalita na okraji obce, koncová ulice, vynikající poloha – ze dvou stran parcelu obklopuje les, oba bezproblémoví sousedé jsou odstíněni ploty a rostlinnou výsadbou.
Výborná dopravní obslužnost - zastávka pravidelné linky MHD do centra Mladé Boleslavi 2 min chůze, 10 min na dálnici D10.

Jednopodlažní stavba typu bungalov, kolaudace 2000, zděné konstrukce + zateplená fasáda,
praktická komfortní dispozice s dostatkem prostoru, možnost velkorysé půdní vestavby. Připojení k obecnímu vodovodu a kanalizaci.

Dostatek parkovacích ploch na pozemku i na ulici. Vjezd je opatřen elektrickou posuvnou branou a garážovými vraty na dálkové ovládání. Přes velikou dvougaráž má dům bezbariérový přístup. Okolo celého domu jsou světla se senzory pohybu, nemovitost lze připojit k PCO – rozvody po celém domě, vč. čidel pohybu a ovládacích panelů. Na půdu je přiveden internet optickým kabelem. Okna jsou opatřena předokenními žaluziemi s ručním ovládáním, francouzská okna do zahrady a okna v pracovně s elektrickým ovládáním. V domě je centrální systém vysávání.

Dispozice: Zádveří, vstupní hala, vpravo chodba do odpočinkové části, kde je dětský pokoj se vstupem na terasu, klimatizovaná ložnice se vstupem na terasu a vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, velká koupelna s rohovou vanou, WC, bidetem a skrytým plynovým kotlem pro ohřev vody, relaxační/fitness místnost se saunou pro 2 osoby, velká šatna s vestavnými skříněmi, ložnice využívaná jako pokoj pro hosty, pracovna.
Na druhou stranu je ze vstupní haly vstup do obývacího pokoje (49,53 m2) s krbem, klimatizací, vstupem na terasu, dále do velké zimní zahrady (možností vytápění a příprava pro vířivku). Prostorná kuchyně s jídelnou je přístupná z haly i obývacího pokoje. Za kuchyní se nalézá technická část domu – chodba s úložnými prostory (využíváno jako špajz), velká prádelna, komora s plynovým kotlem ÚT a rozměrná dvougaráž se samostatnou komorou a dostatkem úložných prostor vpředu a po stranách.

Dům obklopuje rozlehlý pozemek, kde je možné vybudovat např. bazén nebo jiné zahradní stavby při zachování naprostého soukromí. Směrem k lesu stojí zahradní domek.

Volné ihned, bez závazků, pro upřesnění k prodeji jsou parcely k.ú. Bradlec, LV 327 v rozsahu: 347/3, 347/4, 347/15, 347/16, 347/20 a St. 295, včetně staveb a příslušenství. Výměry jsou orientační.
REJN GROUP s.r.o.
realitní kancelář

Kontaktní telefon:
603775089
Vlastnictví:
Osobní vlastnictví
Budova - typ:
Cihelná
Garáž:
ANO
Stav:
Velmi dobrý
Plocha celkem:
260 m2
Plocha obytná:
180 m2
Počet podlaží:
1
Podlaží:
1. NP
Pozemky celkem:
1884 m2
Plocha zastavěná:
378 m2
Energ. náročnost:
C - Úsporná
Pokud en. průkaz není k dispozici, povinnost uvádět G (... EU)
Vizitka Jiří Rejn

K dispozici je podrobná fotodokumentace: Více fotografií