. Nemovitosti v kategorii Další nemovitost

ID inzerátu: 96954, aktualizace: 18.01.23
11.200.000,- Kč
Mladá Boleslav / Jabkenice 168
nabídková cena
Prodám rodinný dům v Jabkenicích
Prodám zděný rodinný dům v Jabkenicích, číslo popisné 168 - pozemek 1212m2, z toho zastavěno 103m2 dům, 32m2 zahradní domek (1/2 zděná s podsklepením, 1/2 terasa), 10m2 dřevěná kolna, 10m2 skleník, 20m2 krytý venkovní bazén - slaná voda (bezchlorový). Kolaudace 2006, průběžné dokončení 2011 (interier, bazén, závlaha, zeleň, oplocení, pojízdná brána).

Přízemí - kryté zádveří, předsíň s šatnou, koupelna (sprchový kout, WC, pračka), kuchyň s jídelnou, velká komora (spíž), obývací pokoj s horkovzdušným krbem obloženým kachlemi, terasa přístupná z obývacího pokoje, garáž. Patro je přístupné po schodišti z obývacího pokoje - chodba, dva dětské pokoje s balkonem, ložnice s balkonem, koupelna (dvě umyvadla, rohová vana, WC) + půdní úložný prostor. Vymazlená zahrada se zadním vjezdem, okrasné dřeviny, zelené ploty, terasy. Zdivo Porotherm, stropy keramické nosníky a vložky, fasáda zateplená, vodovod, vlastní studna, 400V, plyn, kanalizace, topení ústřední s plynovým kotlem, teplovzdušný krb, PCO, filtrační jednotka bazénu. Dvě parkovací stání před garáží.

Bez závazků, volné ihned, vybavení lze ponechat. Výměry jsou orientační, k dispozici podrobná fotodokumentace.

Za zahradou rozsáhlé lesy, obec Jabkenice leží 17 km jihovýchodně od Mladé Boleslavi a z větší části leží na území přírodního parku Jabkenicko. V okolí se nalézá velké množství kulturních staveb (památník Bedřicha Smetany, zámek Loučeň, zámek Mcely) a přírodních cílů (Jabkenická obora, soubor rybníků, Lužické hradiště poblíž Mcel) a spousta turistických cest a cyklostezek. V Jabkenicích nalezete pobočku České pošty a obchod s potravinami.
REJN GROUP s.r.o.
realitní kancelář

Kontaktní telefon:
603775089
Vlastnictví:
Osobní vlastnictví
Budova - typ:
Cihelná
Garáž:
ANO
Parkovací stání:
ANO
Stav:
Velmi dobrý
Plocha celkem:
135 m2
Plocha obytná:
120 m2
Počet podlaží:
2
Podlaží:
119. NP
Pozemky celkem:
1212 m2
Energ. náročnost:
C - Úsporná
Pokud en. průkaz není k dispozici, povinnost uvádět G (... EU)
Vizitka Jiří Rejn

K dispozici je podrobná fotodokumentace: Více fotografií